جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان
هفته جوان

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان

کریمیان به برنامه های هفته منابع طبیعی اشاره کرد و گفت: انتظار هست در این هفته در راستای ترویج مهربانی با طبیعت همه دست به دست هم دهند. وی به اجرای برنامه های این هفته از جمله نهال کاری توسط دانش آموزان و کاشت نهال به یاد شهدا در شهرستان تأکید داشت. فرماندار چرداول در ادامه اظهار داشت: دستگاههای عضو ستاد و دانشگاهها بررسی وضعیت جوانان در حوزه های مختلف را در دستور کار خود قرار دهند. وی در ادامه از ایجاد مرکز تخصصی مشاوره و ازدواج خانواده در شهرستان چرداول سخن گفت.

جلسه شورای آب شهرستان چرداول
آب مایه حیات است

جلسه شورای آب شهرستان چرداول

فرماندار چرداول اظهار داشت : کاهش سطح زیرکشت محصولات پرآب بر و توسعه کشت محصولات با نیاز آبی کم در کنار سایر روش ها مانند توسعه آبیاری نوین و هوشمند سازی و کنترل مصرف آب چاه‌ها از راهکارهای مهم صرفه جویی آب در بخش کشاورزی و زنده و پویا نگه داشتن بسیاری از مزارع کشور و همچنین شهرستان چرداول به شمار می رود. کریمیان در ادامه عنوان کرد : یکی از اولویت های کشور در بخش کشاورزی باید اصلاح الگوی مصرف آب در این بخش باشد که در کنار فاکتورهایی نظیر  توسعه آبیاری های نوین و حذف آبیاری های سنتی و عدم اجازه برداشت آب توسط پمپاژداران در خارج از چارچوب و زمان مشخص شده ، اصلاح الگوی کشت و کاهش کشت محصولات پرآب بر و توسعه کشت محصولات کم آبر از الزامات آن است، موضوعی که مسئولان جهاد کشاورزی و کشاورزان شهرستان باید به سمت آن پیشروی کنند.

جلسه تنظیم بازار و شورای آرد و نان
من-ماسک-میزنم

جلسه تنظیم بازار و شورای آرد و نان

مهندس کریمیان در ابتدا ضمن تشکر از اعضای کارگروه در جهت نظارت مستمر و بازدید از نانوایی ها و اصناف بصورت روزانه و هفتگی ، گفت : نیاز است در بحث بررسی کیفیت نان، جلوگیری از کم فروشی، رعایت بهداشت نانوایی ها و نحوه برخورد با مشتری و همچنین رعایت قیمت مصوب فروش کالا، تاریخ کالاهای موجود در فروشگاهها و کلیه مراکز خرید و توزیع کالا در این ایام نظارت بیشتری توسط اعضا کارگروه صورت گیرد. فرماندار چرداول به تقسیم عادلانه سهمیه آرد در شهرستان تأکید داشت و در این خصوص عنوان کرد: سرانه آرد در شهرستان باید بر مبنای جمعیت رعایت شود و سرانه آرد افراد مشخص و دقیق توزیع گردد.

بازدید معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری از اصناف و بازار شهر سرابله
من-ماسک-میزنم

بازدید معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری از اصناف و بازار شهر سرابله

رحیمی عنوان کرد ؛ با توجه به ضرورت اجرای سیاست های نظارتی رصد ، پایش و تنظیم بازار، همچنین بررسی چگونگی رعایت دستورالعملها و پروتکل بهداشتی در سطح شهر این بازدیدها بصورت مستمر حتی در ایام تعطیل، توسط نهادهای مرتبط انجام خواهد شد. وی در ادامه اظهار داشت؛ در این بازدید ضمن بررسی قیمت و کیفیت اجناس؛ سلامت و نحوه توزیع کالا و همچنین برخورد با گرانفروشی صورت گرفت.

بازدید بخشدار مرکزی از نانوایی های آسمان آباد و زیرساخت روستای فاطمیه
من-ماسک-میزنم

بازدید بخشدار مرکزی از نانوایی های آسمان آباد و زیرساخت روستای فاطمیه

صبح امروز بخشدار مرکزی بصورت سر زده از تعدادی از واحدهای خبازی آسمان آباد بازدید به عمل آورد.  در جریان این بازدید بر مواردی همچون رعایت پروتکل های بهداشتی، رعایت وزن چانه و همچنین ساعت پخت تاکید گردید. رستم نیا در ادامه ضمن بازدید از اجرای سنگ فرش معابر روستای فاطمیه این بخش، با اهالی این روستا دیدار و در جریان مشکلات آنان قرار گرفت.

بازدید معاون عمرانی فرمانداری، بخشدار و جمعی از مسئولین از نقاط حادثه خیز جاده ای شهر شباب
من-ماسک-میزنم

بازدید معاون عمرانی فرمانداری، بخشدار و جمعی از مسئولین از نقاط حادثه خیز جاده ای شهر شباب

رحیمی معاون عمرانی فرمانداری گفت: نقاط حادثه خیز در مسیر شباب سرابله توسط اداره راهداری و کارشناسان پلیس راه شناسایی و در راستای ایمن سازی آن ها اقدام میشود. وی افزود: حذف و اصلاح نقاط حادثه خیز و پرخطر در این مسیر تاثیر بسزایی در کاهش حوادث و تلفات خواهد داشت.

   نمایش آرشیو اخبار

اینفوگرافیک
پیشگیری، نظارت و مقابله با فساد اداری
نمایش آرشیو اینفوگرافی
آمار بازدید کنندگان
نفر بازدید امروز
نفر بازدید دیروز
نفر بازدید هفته
بازدید ماه گذشته : بازدید کل : بازدید سال گذشته :