آرشیو اخبار

من-ماسک-میزنم

جلسه هماهنگی جهت برگزاری مراسم دهه فجر

سعیدرضا کریمیان در این جلسه مردمی بودن و تبیین دستاورد‌های انقلاب را از مهمترین ویژگی‌های بارز جشن ایام پیروزی انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: در این برنامه‌ها باید ضمن تشریح اقدامات و فعالیت‌های نظام اسلامی در همه ابعاد به چشم انداز‌ها و اهداف بلند انقلاب هم توجه کرد. وی حضور گسترده مردم و ادارات جهت برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم دهه فجر را لازم و ضروری دانست.

من-ماسک-میزنم

بازدید سرزده فرماندار چرداول از نانوایی های شهرستان در ساعات اولیه صبح حتی در هوای بارانی

کریمیان در حاشیه بازدید از نانوایی ها عنوان کرد؛ به نانوایی هایی که نان با کیفیت به مردم ارائه دهند، ضمن تامین آرد مورد نیازشان برای پخت نان تشویق خواهند شد و در این میان چنانچه نانوایی تخلف داشته باشد با معرفی به تعزیرات حکومتی و دستگاه های ذیربط، قطع سهمیه نیز خواهند شد. وی برخورد قاطع با تخلفات موجود را ضروری دانست و از ادارات متولی خواست بر اساس آیین نامه‌های موجود در صورت تکرار تخلفات نسبت به قطع سهمیه آرد و لغو پروانه فعالیت نانوایی های متخلف اقدام کنند. ♻️ فرماندار چرداول سلامت مردم را مهمترین اولویت کارگروه آرد و نان و اقدام مشترک تنظیم بازار برشمرد و بر تشدید نظارت ها توسط گشت های مشترک و نظارت مستمر بر واحدهای نانوایی با هدف افزایش کیفیت و کمیت نان و رعایت بهداشت فردی و محیطی در خبازی‌ها تاکید کرد.

من-ماسک-میزنم

کارگروه اقدام مشترک تنظیم بازار

کریمیان فرماندار شهرستان چرداول عنوان کرد؛ در بازدید های اخیر گشت اقدام مشترک تنظیم بازار ضمن ساماندهی و تنظیم بازار در حوزه گوشت، مرغ، خشکبار، لوازم خانگی، نانوایی ها و کلیه اصناف ؛ به متخلفین صنفی و نانوایی تذکرات لازم داده شد. وی افزود ؛ این نظارت ها به صورت مستمر و پیاپی در سطح شهرستان در حال اجرا و ادامه دارد. کریمیان در ادامه گفت ؛ با اصناف و نانوایی های متخلف بدون اغماض برخورد قانونی خواهد شد.

من-ماسک-میزنم

گزارش خبرگزاری صدا و سیمای شهرستان در خصوص نظارت فرماندار چرداول بر کنترل کیفیت و قیمت اجناس

کریمیان عنوان کرد ؛ با هرگونه تخلف و گرانفروشی در حوزه بازار برخورد قانونی خواهد شد. فرماندار شهرستان در راستای اقدام مشترک کنترل قیمت بازار و جهت بررسی قیمت ها، شخصا به همراه ادارات عضو کارگروه بازار در این بازدیدها شرکت نمود و اظهار داشت؛ بازدیدها به صورت روزانه انجام و پس از جمع بندی به مقامات ذیربط منعکس خواهد شد.

من-ماسک-میزنم

چرداول میزبان استاندار ایلام

بهرام نیا استاندار ایلام به همراه معاون سیاسی خود صبح امروز در  شهرستان چرداول به مزار یادمان شهدا گمنام شهر سرابله رفت و با نثار گل و فاتحه یاد شهدا گرانقدر را گرامی داشتند. وی همچنین بر تکمیل المان یادمان شهدا گمنام شهر سرابله تاکید داشت.

من-ماسک-میزنم

اجرای طرح هادی در روستاهای فاقد دهیاری

مهندس کریمیان عنوان کرد؛ این جلسه به منظور اجرای کانال سنگی و جدول گذاری در روستاهای باریکه ؛ پشته وامرز و تخت بسطام و بهسازی چشمه برای  تامین آب شرب روستای تنگ قیر برگزار شده است. وی عنوان کرد حل مشکلات روستائیان از اصلی ترین دغدغه های ما خواهد بود و انتظار میرود در این خصوص تلاش های بیشتری توسط مسئولین صورت گیرد.

من-ماسک-میزنم

بازدید کارگروه نظارت بر بازار با حضور فرماندار شهرستان چرداول

سعیدرضا کریمیان فرماندار چرداول عنوان کرد ؛ هرگونه گرانفروشی، عدم کیفیت کالا و احتکار مورد بررسی دستگاههای نظارتی قرار خواهد گرفت و طبق ضوابط با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد. واحد های صنفی از قبیل لوازم خانگی، سوپر مارکت، ابزار آلات، میوه فروشی، قصابی و مرغ کشتار روز در شهر سرابله مورد پایش و نظارت قرار گرفتند.

من-ماسک-میزنم

جلسه همایش خانوادگی با حضور فرماندار چرداول

نخستین جلسه ادارات و ارگان های دولتی جهت برنامه ریزی همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در شهرستان چرداول با حضور کریمیان فرماندار چرداول ، بخشداران، شهرداران ، معاون امور ورزش و توسعه قهرمانی استان، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و روسای ادارات سطح شهرستان درمحل سالن جلسات شهید سلیمانی فرمانداری تشکیل شد.

من-ماسک-میزنم

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان چرداول

دکتر مامی ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه، بر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه تاکید نمود و افزود؛ نهادهای فرهنگی و ادارات عضو انجمن نقش موثری در این راستا می توانند ایفا نمایند. معاون سیاسی امنیتی فرمانداری چرداول در ادامه عنوان کرد: با توجه به اینکه یکی از شاخصه های فرهنگی هر شهرستان داشتن کتابخانه های عمومی است در این خصوص لازم است مسئولین شهرستان جهت تقویت بنیه فضاهای مطالعاتی شهرستان ساخت کتابخانه عمومی را در برنامه های خود داشته باشند.

من-ماسک-میزنم

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و آسیب های اجتماعی

فرماندار چرداول درادامه خواستار شناسائی نقاط آسیب دیده در حوزه های مختلف شد و گفت؛ آموزش به افراد و اقشار مختلف جامعه نسبت به مضرات و عواقب ناشی از اعتیاد امری ضروری است که باید در اولویت قرار گیرد. وی اظهار داشت ؛ کمیته های تخصصی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گامی موثر در راستای کاهش مسائل و مشکلات موجود در این حوزه خواهند بود.

من-ماسک-میزنم

جلسه هماهنگی برگزاری یوم الله ۹ دی

فرماندار شهرستان چرداول در جلسه هماهنگی برگزاری یوم الله ۹ دی؛ به سخنان رهبر معظم انقلاب در رابطه با اهمیت برگزاری مراسم ۹ دی اشاره کرد و اظهار داشت: ایام حماسه ۹ دی، مناسبت مهمی است که چهره نفاق و نقش مهم و مؤثر مردم در مقابله با فتنه گران را به خوبی نمایان ساخت و باید به بهترین شکل ممکن گرامی داشته شود. کریمیان در ادامه افزود؛ دشمنان قسم خورده نظام به بهانه‌های مختلف تلاش دارند تا جایگاه ولایت را هدف قرار دهند غافل از این که مردم ایران اسلامی، با تمام توان و قوا از جایگاه ولایت فقیه دفاع می‌کنند.