دعوت

دعوت از مردم جهت شرکت در انتخابات

دعوت از مردم جهت شرکت در انتخابات

علی محمدی فرماندار شهرستان چرداول در پیامی از عموم مردم فهیم شهرستان چرداول دعوت کرد تا در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مشارکت پرشور و گسترده ای داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چرداول متن پیام به شرح زیر است.

ملت مقتدر و همیشه در صحنه ایران اسلامی در آستانه انتخاباتی قرار دارد که پایان آن مصادف شد با شهادت شهید خدمت آیت الله ابراهیم رییسی، رئیس جمهوری که در هزار روز خدمت جهادی و شبانه روزی  خود برای آبادی و رفاه مردم در عرصه داخلی و خارجی تلاش کرد.

 خصوصیات فردی و اجتماعی شهید آیت الله رئیسی  و مردمی بودنش تکلیف سنگین را بر عهده رئیس جمهور آینده کشور قرار داده است، لذا مسئولان کشور باید با الگو برداری از شهید خدمت برای حل مشکلات مردم و کشور در صحنه حاضر و در بین مردم باشند.

قطعاً مشارکت شورآفرین ملت ایران در انتخابات پیش رو، جلوه‌ای تازه و برگ زرین با افتخاری از نشاط و پویایی انقلاب، قدرت، عزت و اعتبار ایران و ایرانی و نشان دهنده غیرت ملت انقلابی و ناکامی دشمنان و اقتدار جمهوری اسلامی در عرصه بین الملل بویژه استکبار جهانی است که سالهاست با توطئه های خصمانه سعی در ایجاد جو ناامیدی در بدنه انقلاب و فروپاشی انقلاب را دارد. غافل از اینکه ریشه های درخت این انقلاب با خون فرزندان شهیدش رشد کرده و به این سادگی از بین نخواهد رفت.

لذا با توجه بااینکه پیشرفت و توسعه کشور، تحقق عدالت اجتماعی، رفاه و آبادانی کشور در گروه مشارکت عموم مردم در انتخابات است، از این رو از عموم مردم ولایتمدار شهرستان چرداول دعوت می شود تا در روز جمعه ۸ تیرماه در انتخابات پیش رو با مشارکت حداکثری مدیری توانمند، متعهد، متخصص، مسئولیت پذیر و شجاع که ادامه دهنده راه شهید خدمت آیت الله رییسی باشد را برای تحقق آرمان های انقلاب و ایران قدرتمند انتخاب نمایند.

علی محمدی 
فرماندار شهرستان چرداول

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است