جلسه

جلسه ستاد مدیریت بحران

جلسه ستاد مدیریت بحران

هم‌اکنون نشست ستاد مدیریت بحران شهرستان چرداول در پی برگزاری مانور صفر لحظه ای 

فرماندار چرداول:
 قصور در انجام ماموریت های مدیریت بحران قابل گذشت نیست!

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری چرداول در پی صادر شدن اعلام هشدار سطح نارنجی در استان و دستور استاندار ایلام مبنی بر لغو تمام ماموریت ها و مرخصی ها، علی محمدی فرماندار چرداول مانور صفر لحظه ای را در شهرستان چرداول برای اعضای ستاد بحران در ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه شامگاه دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ به اجرا درآورد.

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان چرداول در نشست مانور صفر لحظه ای با اشاره به نقش و اهمیت مدیریت بحران خاطرنشان کرد: مدیران وقتی مسئولیت قبول می کنند بایست همه جوره پای آن بایستند و در جهت خدمت رسانی به مردم امادگی کامل داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به فراخوان اعضای ستاد مدیریت بحران در مانور صفر لحظه ای تاکید کرد: هدف از اجرای مانور سنجش میزان آمادگی و پای کار بودن اعضای ستاد است.

فرماندار چرداول در ادامه دستورات و مصوبات ستاد بحران را لازم الاجرا دانست و گفت: قصور در انجام ماموریت های مدیریت بحران قابل گذشت نیست!

بر اساس این گزارش در راستای اعلام آماده باش فرماندار چرداول به اعضای ستاد مدیریت بحران و درپی صادر شدن هشدار سطح نارنجی مانور صفر لحظه ای در ساعت ۳۰: ۲۱ دقیقه در محل فرمانداری چرداول برگزار شد. 

روابط عمومی فرمانداری چرداول

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است