بازدید

بازدید از سطح شهرستان

بازدید از سطح شهرستان

⭕ پایش مستمر فرماندار چرداول از مناطق مختلف شهرستان در پی صادر شدن هشدار سطح نارنجی هواشناسی ...

فرماندار چرداول:
 خدا را شکر علی رغم بارش های زیادی که در شهرستان داشتیم شاهد هیچ‌گونه خسارتی نبوده ایم

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری چرداول، در پی صادر شدن هشدار سطح نارنجی  علی محمدی فرماندار و رئیس ستاد بحران شهرستان ضمن اعلام آماده باش و لغو تمام ماموریت ها و مرخصی ها بصورت مستمر از نقاط آسیب پذیر بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند امور قرار گرفت.

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به اینکه از آغازین ساعات صبح امروز دوشنبه ۲۹ آبان ماه شاهد بارش فراوان رحمت الهی بوده ایم، اظهار داشت: خوشبختانه تاکنون شاهد هیچ گونه خسارتی در شهرستان نبوده ایم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تمامی اعضای ستاد بحران شهرستان در آماده باش کامل هستند، عنوان داشت: همه دستگاه های عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان پای کار هستند و علاوه بر بازدیدهای مستمر اینجانب از سطح شهرستان، در بخش ها نیز مناطق مختلف توسط بخشداران رصد و پایش می شود.

محمدی در پایان از پیشگیری بعنوان یک راهبرد کلیدی در امر مدیریت بحران یاد کرد و گفت: در این راستا و طی ماه های گذشته ضمن ابلاغ دستورالعمل مقابله با مخاطرات فصل سرما تاکنون نشست های متعدد ستاد مدیریت بحران به همراه آسیب شناسی و شناسایی نقاط آسیب پذیر، اتخاذ تمهیدات پیشگیرانه و انجام مانورهای مختلف در شهرستان صورت پذیرفته است.

وی افزود: خوشبختانه اتخاذ این تمهیدات موجب اطمینان خاطر در جهت مدیریت بهتر مخاطرات در فصل سرما شده است.

روابط عمومی فرمانداری چرداول

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است